Локо загуби с 3:1 в Ловеч

20:33 / 25.04.2008
5092
На градския стадион в Ловеч "смърфовете" загубиха визитата си с 3:1. През първите 10 минути на няколко пъти Ставрев спаси удари на Генчев и Уелингтон Том.

В 14-тата минута Станислав Манолев откри резултата с глава след центриране на Том от фаул.

В 23-тата минута Уилфред Нилфор след удар от воле удвои резултата за "оранжевите".

Пропуски в 24-тата и 30-тата минута направиха Горанов и Даксон за Локомотив.

В 35-тата минута непокритият Крум Бибишков направи резултата 3:0. Минута преди края на първото полувреме Евертон Джилио - Том намали на 3:1.

През второто полувреме двата отбора си размениха по няколко удара, но резултата остана непроменен. След почивката гостите направиха и няколко смени - Красимир Димитров замени Гюрсел Вели(57 мин), Стойко Стойчев влезе на мястото на Даксон(75), а 5 минути преди края Румен Горанов бе сменен от Ангел Йошев.