Марица не сбърка в Белозем

Коментари (3)
14:49 / 18.03.2013
2684
Отборът на "Марица" Пловдив се наложи с 3:1 като гост на "Вихър" Белозем в мач от 18-ия кръг на "А" ОФГ Пловдив.

С попадение на Виделин Сердарски "жълто-сините" се оттеглиха с гол аванс на почивката.

През втората част домакините изравниха, но малко след това Християн Христев отново даде аванс на "Марица".

"Вихър" се втурна в предни позиции след втория гол, но при една многоходова атака Християн Христев вкара втория си гол в срещата, с което и фиксира крайното 3:1.

В класирането продължава водач да е "Евроколеж" с 46 точки пред "Марица" с 42, като дербито между тези два отбора е именно в следващия 19-и кръг.