Цвети се изкачи с четири места в световната ранглиста

1366

Цветана Пиронкова се изкачи с четири места в световната ранглиста, която бе оповестена официално тази сутрин. 25-годишната Пиронкова отпадна в първия кръг на турнира в Индиън Уелс, но въпреки това ще прогресира до 46-ата позиция в класацията на WТА с актив от 1156 точки.

Олимпийската шампионка Серина Уилямс (САЩ) остава на върха с 10 365 точки, а новата шампионка в Индиън Уелс Мария Шарапова (Русия) измества Виктория Азаренка (Беларус) от второто място. Шарапова има 10 015 точки, а Азаренка е с 9575 точки.

 

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).