Радуканов тръгна със загуба начело на Ботев

Коментари (203)
16:24 / 06.11.2011
24400
Старши-треньорът на Ботев, Милен Радуканов, започна със загуба начело на "канарчетата". Пловдивчани загубиха с минималното 0:1 гостуването си на Спартак Варна.

Срещата започна блестящо за домакините от Варна, който откриха резултата още в 12-ата минута. Янаки Смирнов вкара единственото попадение в мача, засичайки с глава центриране на Марин Петров. След попадението "жълто черните" натикаха изцяло своя опонент в неговата половина на терена, но отбраната на домакините се представи на ниво и не позволи на Ботев да отбележат.

След почивката играта се накъса, а "канарчетата" направо спряха да играят и рядко стигаха до вратата на Спартак. Десет минути преди края на срещата феновете на Ботев започнаха да напускат стадиона, очевидно недоволни от играта на своите любимци.

След тази втора загуба в първенството, Ботев заема 5-то място с актив от 17 точки и се отдалечи от лидера Етър на 4 точки. Спартак Варна е 9-и с 9 точки.