Брестник разби Любимец като гост

Коментари (4)
18:10 / 19.03.2011
3127
Брестник постигна хубава победа като гост на Любимец с 1:3. "Брестничани" най-после счупиха каръка и прекъснаха негативната си серия, надигравайки категорично борещите се за второто място домакини.

Още преди почивката брестничани поведоха с 0:1 с гол на Петър Атанасов. Малко след попадението чиста дузпа за брестничани не бе свирена, като вместо това бе даден жълт картон на голмайстора на Брестник.

След почивката брестничани довършиха своите домакини. Отново Петър Атанасов реализира за 0:2 в 49-та минута. Две минути по-късно Зеленков направи резултата класически..

В 67-та минута домакините успяха да реализират почетно попадение чрез Матев.

Малко след това попадение брестничани удариха греда, а Марио Георгиев пропусна сам срещу вратаря.

В продължението на мача бе свирена дузпа за домакините, но вратарят Линков улови удара и запази резултата 1:3.