Александър Томаш не пожела да рискува здравето на Евандро

3032

Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) гостува днес на Черно море (Варна) в първи мач от плейофите в първата шестица. Двубоят започва в 20:15 часа на стадион “Тича".

"Черно-белите“ заминаха за морската ни столица без наказания Хорхе Сегура и все още невъзстановените от контузии Йоан Баи и Калоян Костов. В Пловдив остана и бразилският халф Евандро. През седмицата той тренираше с отбора, но треньорският щаб прецени да не го рискува в двубоя срещу Черно море.

Локомотив е на четвърто място във временното класиране с актив от 55 точки, една повече от петия Левски. Варненци са на трета позиция с 62 точки, 4 по-малко от втория ЦСКА-София.

Ето на кои футболисти ще разчита Александър Томаш на стадион "Тича":

Кристиан Томов, Мартин Луков, Милош Петрович, Ангел Лясков, Мартин Паскалев, Кристиян Пешов, Тодор Павлов, Ефе Али, Оливер Камдем, Ивайло Иванов, Христо Иванов, Мартин Райнов, Бабакар Дион, Владимир Медвед, Петър Андреев, Димитър Илиев, Мартин Петков, Мичи Нтело.


Още по темата: Локо в Първа лига, сезон 2023/2024
Всички новини по темата: (854)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).