Нов удар по Локо! Основен играч пропуска първите два плейофа
Треньорът на Локомотив Пловдив Александър Томаш понесе нов удар преди началото на плейофите в първата шестица. Специалистът ще трябва да прави тактиката си за първите два двубоя без основния ляв защитник Ангел Лясков.
26-годишният футболист получи жълт картон по време на вчерашния двубой срещу ЦСКА 1948, завършил 1:1. Това обаче е негов 9-и жълт картон от началото на сезона, което означава, че ще Лясков ще бъде наказан за два мача.
Както Plovdiv24.bg вече информира читателите си, черно-белите започват плейофите с две гостувания на Черно море и Крумовград.
Ангел Лясков цели три пъти е гонен от реферите през този сезон - веднъж с директен червен картон и два пъти заради два жълти картона.