Марица продължи да затъва, записа четвърта поредна загуба

20:38 / 06.04.2024
2909
Отборът на Марица продължи да затъва във Втора лига, след като регистрира четвърта поредна загуба. Пловдивчани отстъпиха на Дунав с 1:2 в двубой от 27-ия кръг, който се игра на градския стадион в Русе.

Срещата започна отлично за гостите, които откриха резултата още в 7-ата минута чрез Станислав Маламов.

В 4-ата минута на даденото от съдията допълнително време на първата част "драконите" изравниха. Точен беше Джан Хасан.

Всичко се реши две минути след началото на второто полувреме. Тогава Луис Пахама се разписа във вратата на маричани и оформи крайното 2:1.

Така жълто-сините останаха на 16-о място във временното класиране с актив от 25 точки.

В следващия кръг Марица приема фаворита за промоция в Първа лига - Септември (София). Двубоят е на 13 април от 15,00 часа на стадиона в "Кършияка".