Керкез прати двама от мъжете в дубъла
Душан Керкез прати двама от футболистите си в дублиращия отбор, видя репортер на Plovdiv24.bg.
Джаспър Ван Хертъм и Амаду Думбуя играят за дубъла в контролата със Спартак.
Двамата играчи дори бяха резерви и се появиха в игра след почивката.
На полувремето резултатът е 3:3.