Георги Николов със силни думи: Ще браня с гордост емблемата на Ботев!
Новият нападател на Ботев (Пловдив) - Георги Николов, направи първото си изявление като футболист на "жълто-черните".
21-годишният голаджия написа специален пост в социалните мрежи:
За мен е чест, че ще бъда част от семейството на БОТЕВ ПЛОВДИВ.
Ще браня с гордост емблемата! Благодаря на всички за топлото посрещане!