Ето какво пожелаха големите четири клуба в пловдивския футбол на своите фенове

3897
2

Най-големите четири пловдивски отбора - Ботев, Локомотив, Марица и Спартак, използваха социалните мрежи, за да поздравят своите фенове за настъпването на Новата година.

Ето какво публикуваха пловдивските тимове:

БОТЕВ:

ЧЕСТИТА НОВАТА 2024 ГОДИНА, ЖЪЛТО-ЧЕРЕН ПЛОВДИВ! 

БЪДЕТЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ И ГОРДИ С ЛЮБИМИЯ ОТБОР!

ЛОКОМОТИВ:

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!

2024!

МАРИЦА:

За много години, приятели! Бъдете здрави и много щастливи! Обичайте и бъдете два пъти повече обичани! Бъдете добри хора! Вярвайте в по-доброто бъдеще и дерзайте!

Нека си пожелаем една успешна Нова година за всички! И разбира се, щастливи футболни емоции през 2024-та!

СПАРТАК:

Честита Нова Година, спартаклии!

Пожелаваме ви здраве и успехи през новата 2024!


Още по темата: Първа лига, сезон 2023/2024
Всички новини по темата: (595)

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).