Йосип Томашевич с червен картон още във втория мач за новия си отбор

Коментари (4)
13:01 / 16.10.2023
4025
Бившият футболист на Локомотив Пловдив Йосип Томашевич получи червен картон още във втория мач за новия си отбор Анагениси Кардица, провери Plovdiv24.bg. Това стана по време на гостуването на Македоникос Неаполис в мач от 4-ия кръг на гръцката втора лига, който завърши 0:0.

Хърватинът влезе на смяна в началото на второто полувреме и точно за 20 минути на терена получи 2 жълти картона.

Дебютът на Томашевич за жълто-черните беше в предишния кръг при победата над Еоликос Митилини с 3:1. Тогава бившият "смърф" бе пуснат в игра в 86-ата минута. В новия си клуб Томашевич отново играе с фланелка с №50, с който се подвизаваше и на "Лаута".

Равенството срещу Македоникос Неаполис изкачи отбора на Кардица на второ място във временното класиране с актив от 8 точки. Лидер с пълен актив от 9 точки и мач по-малко е Левадиакос.