ПФК Ботев: Благодарим ви! Превърнахте "Колежа" във врящ котел!

5002
13

Ръководството на Ботев (Пловдив) изказва своята благодарност към хилядите фенове, които изпълниха до краен предел стадион "Христо Ботев" в събота! 

Благодарим ви, че опазихте нашия дом и подкрепяхте отбора от първия до последния съдийски сигнал! Врящият котел, в който превърнахте "Колежа", накара гостите от България и чужбина да останат без дъх от видяното, написаха от клуба в официалния си сайт.

Ето какво още заявиха от ПФК Ботев:

Представянето Ви по трибуните бе на световно ниво! Ниво, невиждано в България в последните години!

Изказваме своята благодарност и към всички служители, които работиха извънредно и положиха неимоверни усилия по организацията на това мащабно събитие!

Благодарим и на всички доброволци, които отделиха от свободното си време и без чиято помощ футболното събитие на Пловдив нямаше да се състои!

Най-вероятно сме допуснали и грешки, които ще се опитаме да поправим в следващите домакински мачове!

Ботев е вечен - Той не умира!

С уважение,

от Ръководството на ПФК Ботев


Още по темата: Ботев в Лига на конференциите, сезон 2022/2023
Всички новини по темата: (733)

Виж коментарите (13)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).