Балтанов изпусна важна дузпа във важен мач

4584
2

Дублиращият отбор на Ботев загуби с 1:2 от Марица. Градското дерби се игра на стадиона в пловдивския квартал "Кършияка".

Въпреки битката за оцеляване, старши треньорът Бруно Балтазар взе решение да не изпрати множество футболисти от първия отбор.

С изключително млад състав "канарчетата" се противопоставиха на своя съперник, но не успяха да вземат нещо от мача.

Домакините откриха в 15-ата минута чрез Алиев, а в 61-ата минута Вешев удвои.

Между двата гола Балтанов изпусна дузпа, стреляйки в аут.

В 65-ата минута Константин Павлов вкара единственото попадение за ботевистите.

Стартовият състав на Ботев: Смъркалев, Херман, Татаров, Нейчев, Георгиев, Акере, Балтанов, К. Павлов, Гичев, Петков, Ситев


Още по темата: Дублиращ отбор на ПФК Ботев
Всички новини по темата: (324)

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).