Свободен вход в "Коматево" за мача Ботев II - Беласица

2390

Дублиращият отбор на Ботев (Пловдив) приема Беласица (Петрич) в среща от 20-ия кръг на Втора лига. Двубоят е в петък от 14:00 часа на базата в "Коматево".

В изминалия кръг двата тима допуснаха поражения. "Канарчетата" загубиха визитата си на Спортист, докато тимът от Петрич загуби от Крумовград в Симитли.

Въпреки поражението, Беласица продължава да е сред отборите, борещи се за място в Първа лига. От своя страна "жълто-черните" са само на точка от опасната зона.

Двубоят между Ботев и Беласица ще бъде със свободен вход за зрители и журналисти, уточниха от клуба.


Още по темата: Дублиращ отбор на ПФК Ботев
Всички новини по темата: (324)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).