Треньорът на Марица: Ще опитаме да зарадваме публиката ни с добра и постоянна игра

2128

Треньорът на Марица (Пловдив) Борислав Крачанов даде своя коментар за предстоящия двубой срещу полския Азоти Хемик в Шампионската лига. Жълто-сините приемат съперника си утре (1 февруари) от 18:30 часа в зала "Колодрума".

"Настроението в тима е добро. Спечелването на Купа България ни даде още по-голяма увереност, че отборът върви във възходяща линия. Работата, която момичетата полагат по време на тренировъчния процес, се отплаща. Надявам се това повдигнато настроение, което го имаме със спечелването на Купата, да го пренесем и утре в двубоя ни в Шампионска лига", заяви Крачанов пред клубния сайт на шампионките.

"В Полша бяхме близко да спечелим гейм, но от една страна, колкото и близко да бяхме, толкова и бяхме далеч. Това, че сме по-младият отбор и това, че няма толкова голяма опитност, допринесе да не успеем да вземем гейм при гостуването ни на Хемик (Полице). Надявам се утре да покажем също добра игра, която показахме в Полша и да бъде и по-добра добра", допълни младият специалист.

"Ако протече мачът нормално да видим докъде ще ни стигнат силите и ако успеем да спечелим гейм, ще е много добре за самочувствието на отбора и израстването на момичетата. Надявам се да дойдат още повече хора, които да ни подкрепят утре. Ние ще се опитаме да ги зарадваме отново след спечелването на Купата с добра и постоянна игра през целия мач“, каза още треньорът на Марица Борислав Крачанов.


Още по темата: ВК Марица, сезон 2022/2023
Всички новини по темата: (98)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).