Нов шанс за Ботев да продаде опълчилия се на ръководството Бароан

3831

Шампионът на Турция Трабзонспор проявява интерес към нападателя на Ботев (Пд) Антоан Бароан. Черноморският тим иска да привлече по-евтини попълнения и се е насочил към френския таран на "канарчетата".

В Трабзонспор смятат, че могат да развият 22-годишния футболист, а освен това той няма да взема квота на чужденец, тъй като е роден след 1998 година. Информацията е на местното издание Fanatik и засега не е потвърдена от ръководството на "жълто-черните".

През есента Бароан вкара 10 гола за Ботев, а договорът му е за още година и половина. Французинът обаче изпадна в немилост на "Коматево" и не бе включен в групата на отбора за лагера в Дубай. Причина за това стана отказът му да бъде продаден на клуб от Египет и на руския Торпедо (Москва).


Още по темата: Ботев в Лига на конференциите, сезон 2022/2023
Всички новини по темата: (733)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).