Брахими с нова прическа: Искам да изглеждам като моя капитан Неделев
Искам да изглеждам като моя капитан. Така нападателят на Ботев (Пд) Мохамед Брахими отговори на въпрос на водещата от клубната телевизия Христина Драганова защо си е отрязал косата. Брахими свали шампака и показа пред камерата новата си прическа "първи номер".
От кадрите личи, че "канарите" са в отлично настроение по време на пътуването към Шарджа, където е хотелът им.
"Два дни бях на легло, но с помощта на нашия доктор успях да се възстановя и чакам да започнем тренировките в Дубай. Минах всички прегледи, всичко е наред и съм готов за игра", заяви пък капитанът Тодор Неделев.
Гледайте в прикаченото видео как премина пътуването на "жълто-черните" към ОАЕ!
Този браузър не поддържа видео елемента.