Днес празнува човекът, благодарение на когото играчите на Локо са винаги в отлично здравословно състояние!

4331

Днес рожден ден празнува докторът на Локомотив Пловдив Константин Павлов! Той става на 54 години!

Доктор Павлов е роден на 12 януари 1968 година, а от 2010 година е лекар на ПФК Локомотив. Той бе поздравен от играчи, треньори и служители в клуба.

ПФК Локомотив желае здраве, щастие и всичко най-хубаво на д-р Павлов – човекът, благодарение на когото играчите са винаги в отлично здравословно състояние!

Екипът на Plovdiv24.bg също честити рождения ден на Константин Павлов, като му пожелава още много професионални успехи.


Още по темата: Локо в Лига на конференциите, сезон 2021/2022
Всички новини по темата: (728)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).