ПФК Ботев се раздели с футболист и му благодари за "проявеното себераздаване и професионализъм"
Ботев (Пловдив) се раздели с футболиста Мите Цикарски. Двете страни прекратиха взаимоотношенията си по взаимно съгласие.
Крайният бранител дойде при "канарчетата" през лятото на 2020 година. С жълто-черната фланелка защитникът изигра 28 мача, в които реализира едно попадение.
"ПФК Ботев Пловдив благодари на Мите Цикарски за проявеното себераздаване и професионализъм и му пожелава успех в бъдещите му професионални начинания", се казва в официалното съобщение от клуба.