Четирима нови почнаха с Локо, ето всички трениращи днес

5188
5

Локомотив Пловдив започна подготовка за пролетния полусезон в Първа лига, предаде репортер на Plovdiv24.bg. В първата тренировка за 2022 година взеха участие 25-ма футболисти. Четирима от тях са нови, но за сигурен може да се счита единствено Ивайло Димитров - Косъма.

Другите са Христо Иванов и Делян Иванов, както и игралият вече с черно-белия екип Филип Колев. Те ще останат на проби, докато треньорът Александър Тунчев прецени дали заслужават да останат на "Лаута".

От заниманието отсъстваха Петър Витанов и Лукас Салинас, които ще се присъединят по-късно към отбора.

Ето всички футболисти, които участваха в първата тренировка за 2022 година:

Лукас Рейдър, Илко Пиргов, Кристиян Томов, Олексий Биков, Кристиан Гомис, Милош Петрович, Пламен Петров, Мартин Паскалев, Йосип Томашевич, Видол Сейменски, Парвиз Умарбаев, Емил Янчев, Иван Сулев, Айвън Ангелов, Петър Андреев, Иван Арамазов, Иван Михайлов, Венсан Марсел, Бирсент Карагарен, Димитър Илиев, Георги Минчев, Ивайло Димитров, Делян Иванов, Христо Иванов и Филип Котев.



Този браузър не поддържа видео елемента.


Още по темата: Локо в Лига на конференциите, сезон 2021/2022
Всички новини по темата: (728)

Виж коментарите (5)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).