Фенклубът на Локо обясни какво се е случило на "сакралната за Пловдив дата 15 май"

4689

Фенклубът на Локомотив Пловдив направи официално обръщение към "черно-белите" привърженици по случай отминалата 2021 година. От "Лаута" използваха официалната си страница във Фейсбук, за да направят кратък обзор на случилото се през годината.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното обръщение на Фенклуб Локомотив:

Черно-бели братя и сестри,

Изпращаме още една година, която беше успешна за Локомотив! Нашите любимци спечелиха сребърните медали и това отново се случи на сакралната за Пловдив дата 15 май!

Изпращаме година, изпълнена с много положителни емоции, преживявания и паметни мачове по терените в България и Европа.

На прага сме на година, която се очертава да бъде обещаваща. Нашият дом е в процес на сериозна реконструкция, а трибуна "Бесика“ расте с всеки нов ден и трябва да бъде готова за следващия шампионат. Предстоят добри времена.

Черно-бели братя и сестри, пожелаваме ви весело посрещане на новата 2022 г.! Бъдете здрави, усмихнати и продължавайте да подкрепяте Локомотив, Пловдивския любимец, с цялото си сърце!

САМО ЛОКО


Още по темата: Локо в Лига на конференциите, сезон 2021/2022
Всички новини по темата: (728)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).