Садъков не може да сглоби отбор срещу Родопа

723
10

Сериозни проблеми има да разрешава новият наставник на Локомотив Пловдив Аян Садъков преди дебютния си мач срещу Родопа днес, пише "Тема: Спорт". Основните грижи на Садъков са свързани с комплектоването на халфовата линия, където има редица контузени и наказани футболисти. Иван Кризманич и Илами Халими са със стари травми. Македонският национал Робърт Петров също се е оплакал от контузия и поради опасност от усложнения ще остане извън титулярите. Наказанието на Краси Димитров влиза в сила, което допълнително ще усложни работата на Садъков. Заради санкциите и контузиите се очаква в игра да се завърне Иво Михайлов. Халфът доста дълго време не попадаше в сметките на Едуард Ераносян, но сега има шанс да играе в селекцията на Садъков.

За първи път от дълго време насам мач на любимия си отбор ще гледа легендата на Локо Христо Бонев. Зума не е посещавал мач на черно-белите, откакто се скара с Ераносян и напусна клуба, където бе на длъжност селекционер.

Виж коментарите (10)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).