Нов шеф на Ботев: Учудва ме, че Зингаревич все още не взима акциите

12545
3

Бизнесменът Илиян Филипов, който е един от членовете на новия Съвет на директорите в ПФК Ботев, призна пред Plovdiv24.bg, че е учуден от факта, че Антон Зингаревич все още не иска да придобие акциите на клуба.

Припомняме, че още на 20 януари 2021 година общото събрание на клуба избра 5-членен Съвет на директорите в състав: Антон Зингаревич, Александър Ослан, Илиян Филипов, Георги Христосков и адвокат Слави Микински.

Те обаче още не са вписани в Търговския регистър, провери Plovdiv24.bg. В момента по документи ПФК Ботев се управлява от 3-членен Съвет на директорите в състав: Ангел Палийски, Васил Наумов и Петко Ангелов. Феновете на Ботев пък продължават вече 4-и месец да чакат Антон Зингаревич да придобие официално акциите на клуба.

"Нямам никаква представа защо още не се вписва новият Съвет на директорите. Нямам информация. Доста време не съм говорил със Зингаревич, аз имам и друга работа, която не мога да си я оставя. Разбира се, че ме учудва факта, че той все още не взима акциите на клуба. Скоро не съм говорил с него, тъй като не ходих на последните няколко мача, защото имах други ангажименти“, заяви пред Plovdiv24.bg Илиян Филипов.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (708)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).