Вижте каква такса въведоха в кръчма на брега на язовир "Кърджали“

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (5)
13:50 / 24.09.2017
13640
"Почти винаги оставям бакшиш на сервитьора. Колкото по-добър е в това, което прави, толкова повече му давам. Недоумявам обаче защо някои ресторантьори искат да прибирам процент и от заработеното от сервитьорите.

Едва ли им дават по 2 000 лева заплата, че да им режат клиентските дарове. Бях в рибен ресторант на брега на язовир "Кърджали", под село Енчец.

Представям ви касовата бележка. Стана ми интересна онази част, която съм ви заградил. 5 процента! Попитах сервитьора какво е това.

Той ми прати жена, която се представи за шефка. Тя ми каза, че тази такса за сервиз не е задължителна. Добре, като не е задължителна, защо е вписана в касовия бон?", пише възмутен кърджалиец,


Виж коментарите (5)
Още новини от Регионални новини:
Мария от пловдивското село Войсил отглежда 200 овце, има 4 деца и...
Млад пожарникар от Пловдивско: Много от децата казват, че искат д...
Свободен вход и специална програма за 6 май в Музея на авиацията
Община Пазарджик започна почистване от крайпътна растителност по ...
Деца и родители месиха ритуални пити в пловдивско село
В област Смолян регистрираха първи случай на лаймска болест


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).