Съветниците в Стамболийски избраха за председател на ОбС Никола Дочев от ГЕРБ

3536

Никола Дочев от ГЕРБ е новият председател на ОбС Стамболийски. Той беше избран с 11 гласа от местния парламент на първото му заседание снощи, на което положиха клетва за работа в полза на жителите на Общината кметът и общинските съветници. В местния ОбС групата на ГЕРБ е от 4-ма - двойно по-голяма от предишния мандат. 

За първи път ГЕРБ ще има съветници и в общинските съвети в Кричим и Перущица - общо 4-мата представители на ГЕРБ в тях - по двама във всяка Община - се заклеха заедно със своите колеги и с кметовете на заседания вчера. 

Днес клетва полагат новите съветниците в ОбС на Карлово, Сопот и Първомай.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
"Европейски пътища": Ангажирани сме ремонтът на пътя Михилци – Хи...
Директорът на БАБХ-Пловдив: Евтаназирахме 30 овце в Първомай, соб...
Напрежение в село Храбрино заради дълбок изкоп, застрашаващ единс...
Вълшебството на обичая "Калиница" ще разкраси Асеновград отново
Три мъжлета нападнаха безпомощна жена на улица недалеч от Пловдив...
Пътят Михилци-Хисаря се затваря изцяло след 40 години без основен...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).