Намериха обгоряло тяло под развалините на изгорялата къща в Сърнегор
Намерено е тялото на 73-годишен мъж, за който се предполагаше, че е загинал под развалините след пожара в къща в Сърнегор. Тялото е обгорено. Смята се, че мъжът се е задушил от пламъците.
Припомняме, че сигналът за пожара е бил подаден в 6,35 часа.