Моторист е в болница
Моторист е в болница след произшествие. Според предварителната информация около 18.25 часа мотоциклет "Сузуки" вчера се движил с несъобразена скорост и поради загуба на контрол паднал на пътното платно. Пострадал е 45-годишен жител на село Златитрап, който управлявал моторното превозно средство. Взета му е кръвна проба за алкохол. Случаят е отработен по административен ред от служители на РУ - Стамболийски.