Край Пловдив: Циганин без книжка помете петима, пострадало е и бебе

13751
22

Шофьор блъсна петима души, след което избяга, предаде Нова тв. Инцидентът е станал малко след 20 часа вечерта вчера в пловдивското село Динк.

Сред пострадалите има и бебе. Двама от ранените са в тежко състояние. Младежът се е прибирал след запой при приятели, когато е станала катастрофата.

Той е бил арестуван от полицията в съседното село малко след произшествието. Оказало се, че е без книжка.

В село Динк снощи е било засилено полицейското присъствие, защото по улиците са излезли стотици жители. Той е на 25 години и е от ромската "Шекер махала" в селото, а блъснатите хора, също роми, се връщали от празненство.

Виж коментарите (22)
Още новини от Регионални новини:
Край Пловдив ще се проведе XX юбилейно издание на Фестивала на бе...
Българка от Пловдивско пренаписа историята във Великобритания
Закусвалня горя в Асеновград
Факелно шествие за първи път в Асеновград
Липсата на лекари затваря детското отделение в Карлово
Хлебарница на тезгяха: ЧСИ разпродава имот на кооперация в Първом...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).