Кандидат-депутатите от ГЕРБ Пловдив област се представиха на жителите на Труд
Продължава обиколката на кандидатите за народни представители от ПП ГЕРБ Пловдив област. Вчера те бяха сред жителите на село Труд, община "Марица". Листата с хората, избрани от общинските структури в областта, беше представена от председателя на областният предизборен щаб Анести Тимчев. След това на сцената се качи водачът на листата-Здравко Димитров.
"Повярвайте на тези хора,повечето от които познавате добре. Защото те няма да Ви обещават неизпълними неща, пенсии от 1000 лева и минимални заплати от по 2000 лева. Те ще свършат само това, което наистина е изпълнимо".
С тези думи Димитров призова хората от община Марица да гласуват на 12 май. И обеща, че ще работи за развитието на областта, както и досега. Преди и след официалното представяне за доброто настроение на всички присъстващи се погрижиха изпълнителите от оркестър "Канарите" и Николай Славеев със своята танцова формация.