Значително количество марихуана е иззето от дрогиран водач в Пловдив

10586
1

Значително количество марихуана е иззето от дрогиран водач, хванат при полицейска проверка в жк "Тракия“ в Пловдив. Във вторник служители на Пето РУ установили с драг чек, че 34-годишният мъж е седнал зад волана на лек автомобил "Форд“ под въздействие на наркотици.

При последвалите неотложни процесуални и следствени действия от колата и жилището на шофьора са иззети електронна везна и над 33,5 грама суха зелена листна маса, реагирала на марихуана.  

За случая е уведомен дежурен районен прокурор, образувано е бързо производство. С полицейска заповед пловдивчанинът е задържан за едно денонощие.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
26-годишната пловдивчанка Мартина счупи стереотипите и вдигна уни...
Сериозен отлив на купувачи в Пловдив: Сделките с имоти паднаха зн...
Официално от МВР Пловдив след сблъсъка с линейка на червен сигнал...
Тежка катастрофа с обърната линейка и смачкан автомобил в Пловдив...
В Пловдив сложиха край на сагата с голите снимки
Мощна акция в Пловдив: Десетки арестувани, МВР влезе в голям търг...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).