Защо пловдивчанин се разгневи на тази касова бележка?
Мамят ли ни? Това попита читател на Plovdiv24.bg. Защо обаче?
Здравейте. След онзиденшната ми публикация на същата тема много от коментиращите ме обвиняват... Не разбрах защо и къде аз греша?
И за да не съм го голословен, ето Ви, уважаеми всезнайковци, още един пример.
P.S. Двете така наречени касови бележки са изпратени към НАП. Нека те да кажат кой е крив. Отговора им ще Ви го предоставя... Защо ни мамят, питам Аз? Вие какво питате?