Ядосаният Стоичков: Похарчихме 500 милиона и нищо!

55821
6

Легендата на българския футбол и испанския Барселона Христо Стоичков изля душата си в телевизионно студио след снощната невиждана загуба на каталунците с 2:8 в Европа. 

Барса загуби от Байерн (Мюнхен) в 1/4-финал на Шампионската лига и за пореден път си тръгва след срамно представяне в последния мач след загубите от Рома (0:3) и Ливърпул (0:4) в предишните две години.

Стоичков изглеждаше едновременно ядосан и тъжен, и призова за незабавни промени.

"Барселона удари дъното. Има много неща, които трябва да се променят, като започнем от президента Бартомеу и треньора Сетиен. Много играчи като Пике, който сам предложи да си тръгне, тъй като се чувства виновен.

Колко играчи бяха взети и напуснаха в последните години... Похарчихме 500 милиона и нищо", ядоса се Камата, след което разкри, че изпитва огромна болка.

"Много ме боли от това, което се случи, защото съм носил тази фланелка. Барса има нужда от драстична промяна сега. Някои играчи по-добре да не се качват в самолета обратно, ако имат достойнство", отсечи Стоичков.

Виж коментарите (6)
Още новини от Новини от Пловдив:
Авторът на "Черната книгa" Свами Тиртха пристига в Пловдив за пре...
Пловдивският елит се събира в Семинарията за големия празник на 1...
В Пловдив заваля и катастрофите започнаха
1000 евро и изгубени банкови карти намериха собственика си благод...
При необходимост Waze ще пренасочва по обходни маршрути в Пловдив...
Скандал в село до Пловдив завърши със смърт


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).