Възрастен мъж е бил нападнат и ограбен в "Тракия"
Възрастен мъж е бил нападнат и ограбен във вторник в областния град. 80-годишният пенсионер разказал пред служители на Пето РУ, че около 11 часа в жк "Тракия" двама непознати го привели в безпомощно състояние и му отнели 750 лева, след което се оттеглили в неизвестна посока. Образувано е досъдебно производство и работата по случая продължава.