Военно формирование 44 220 Пловдив иззе невзривената граната
Военнослужещи от военното формирование 44 220 - Пловдив иззеха за обезвреждане невзривен боеприпас, открит тази сутрин в Пловдив. Модулното формирование е излязло по сигнал за открита граната с взривател на бул. "Копривщица". На място е констатирано, че гранатата е учебна и е иззета за по-нататъшно утилизиране. Това съобщиха от Министерството на отбраната.
Този браузър не поддържа видео елемента.