Внезапно почина известна пловдивска адвокатка

24072
1

Внезапно почина известна пловдивска адвокатка, научи Plovdiv24.bg. Това е станало преди броени дни, а причината е инфаркт. Става дума за Розалина Апостолова, която участваше в няколко знакови дела в града под тепетата. 

Тя защитаваше Илиян Рангелов, обвинен в жестокото убийство на Милена в Куртово Конаре, сочения за килър Божидар Атанасов, както и управителите на фирмата-собственик на станалия печално известен склад на улица "Одрин" 8 в Пловдив - Георги Бранеков и Александър Николич.

Екипът на Plovdiv24.bg изказва искрени съболезнования на близките и роднините на Розалина Апостолова!

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
26-годишната пловдивчанка Мартина счупи стереотипите и вдигна уни...
Сериозен отлив на купувачи в Пловдив: Сделките с имоти паднаха зн...
Официално от МВР Пловдив след сблъсъка с линейка на червен сигнал...
Тежка катастрофа с обърната линейка и смачкан автомобил в Пловдив...
В Пловдив сложиха край на сагата с голите снимки
Мощна акция в Пловдив: Десетки арестувани, МВР влезе в голям търг...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).