ВиК авария "наводни" подлеза до Пощата
ВиК авария "наводни" подлеза до Централна поща, видя репортер на Plovdiv24.bg. Водата е образувала солидни локви.
От ВиК-Пловдив са посочили, че отстраняват авария от 10 до 16 часа по бул. "Мария Луиза" и без вода ще бъдат: бул."Княгиня Мария Луиза", ул."Княз Александър I-ви Батенберг", ул."Гладстон", бул."Руски" и ул."Преслав".
Към момента на мястото на аварията в подлеза нямаше екипи на водоразпределителното дружество.