Велосипедистът от катастрофата днес е в болница! Стана ясна причината за инцидента

13692
10

68-годишен велосипедист е настанен в болница, след като е блъснат от автомобил на кръстовището между булевардите "Санкт Петербург" и "Менделеев" в Пловдив, съобщиха от полицията. 
Както Plovdiv24.bg първи съобщи, шофьор с автомобил "Хонда", идвайки от бул. "Менделеев", блъска пресичащ велосипедист.
Сигналът за инцидента е получен тази сутрин. Според подадената информация, велосипедистът е пострадал след като е преминал на червен светофар и е бил блъснат от лек автомобил, управляван от 65-годишен водач. 
Пробата за употреба на алкохол от страна на шофьора е отрицателна. Пострадалият велосипедист е настанен в болница за наблюдение.

Виж коментарите (10)
Още новини от Новини от Пловдив:
Бутат магазин на "Билла" в Пловдив заради нов строеж, от веригата...
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...
Йоана от XI клас застана начело на пловдивско училище
Пост разклати "кореняк" пловдивчаните: Родителите ви копаха домат...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).