В Пловдив: Малко сняг = пътен ад

18407
10

Сняг вали от близо 2 часа в града под тепетата, което силно рефллектира върху трафика и шофирането, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Тъй като на никой не му се мръзне по автобусните спирки, гражданите са яхнали автомобилите, където парното винаги е максимално увеличено. Резултатите са тежки – масивни задръствания са превзели голяма част от основните пътни артерии в града. Основно в автомобилите има само по един човек, което още повече затормозява и без това ужасяващите тапи в пиковите часове.

Много от шофьорите все още карат с летни гуми, тъй като са се съмнявали в Пловдив въобще да прехвърчат снежинки. В резултат колите поднасят, а движението е много бавно.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (10)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдив почете 150 години от гибелта на Васил Петлешков
Авторът на "Черната книгa" Свами Тиртха пристига в Пловдив за пре...
Пловдивският елит се събира в Семинарията за големия празник на 1...
В Пловдив заваля и катастрофите започнаха
1000 евро и изгубени банкови карти намериха собственика си благод...
При необходимост Waze ще пренасочва по обходни маршрути в Пловдив...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).