Успех и на добър час: Усмихнати млади хора превзеха Главната!
Младостта превзе града. След като се отчетоха за първия учебен ден, учениците на Пловдив не пропуснаха да направят и ритуална разходка по Главната на днешния 15 септември.
Усмихнатите млади хора бяха буквално на всяка крачка. Plovdiv24.bg желае успехи през новата учебна година на учители, директори, ученици и родители.