Трима нарушители на пътя са били засечени при полицейски проверки
Трима нарушители на пътя са били засечени при полицейски проверки през изминалото денонощие. Около 23.30 часа на кръстовище между бул. "Никола Вапцаров" и бул. "Македония" в Пловдив служители на Първо РУ спрели лек автомобил "Пежо".
Шофьорът Л.П. /33 г./ от града бил тестван с драг чек за употреба на наркотични вещества и апаратът реагирал положително.
По същото време пътни полицаи установили, че на бул. "Пещерско шосе" 28-годишният пловдивчанин М.С. е седнал зад волана на лек автомобил след употреба на алкохол - 1,27 промила.
Друг жител на областния град - Р.А. /20 г./, бил хванат тази сутрин в село Болярци да управлява лек автомобил "Мерцедес" с отнета шофьорска книжка в рамките на наложено административно наказание. По случаите се водят бързи полицейски производства.