Тежка катастрофа край Пловдив! Има загинал и ранени

38386
7

Тежка катастрофа с жертва и двама сериозно ранени е възникнала днес между селата Брестовица и Златитрап. Сигналът е подаден към 15.20 ч.

По първоначални данни "БМВ" се блъснал челно в лек автомобил Опел. На място е загинал 47-годишният водач на втората кола, а в болница със сериозни наранявания са откарани негови спътници- жена на 50 г. и 15-годишно дете.

БМВ-то е управлявано от 21-годишен шофьор, на когото също се оказва медицинска помощ. Той е изпробван за употреба на алкохол и наркотични вещества, резултатите са отрицателни.

Местопроизшествието е запазено, извършва се оглед. Образувано е досъдебно производство.

Виж коментарите (7)
Още новини от Новини от Пловдив:
Ден на отворените врати на НЗОК и РЗОК
Още едно училище в Пловдив стана по-модерно
Шофьор: Безобразие, почти ме качи върху мантинелата!
Любо Киров избра Пловдив за ключова спирка от турнето "Футурофони...
Световен литературен феномен в Пловдив: Романът за Самуил се пред...
Пловдив събира елитни музиканти от цял свят за 62-рия фестивал на...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).