Свастика ядоса пловдивчанин
Читател на Plovdiv24.bg сигнализира за позорен графит.
"Здравейте, свастика "краси" общинска сграда в подножието на Младежкия хълм с години. Без коментар", написа до редакцията ни пловдивчанинът.
Читател на Plovdiv24.bg сигнализира за позорен графит.
"Здравейте, свастика "краси" общинска сграда в подножието на Младежкия хълм с години. Без коментар", написа до редакцията ни пловдивчанинът.