Студентка от Пловдив на съд, продавала наркотици
Студентка ще бъде съдена за държане на 199 г марихуана на стойност близо 2000 лева, съобщиха от пловдивската окръжна прокуратура. Заедно с Людмила А. към наказателна отговорност са привлечени два младежи.
У Любомир Г. са открити над 2 кг марихуана за 13 343. Количеството е било иззето от автомобила и квартирата му в Пловдив.
Там той живеел с Драгомир А., който също е разпространявал наркотици. Той е привлечен към наказателна отговорност за 54 г марихуана, 297 г амфетамини и 4, 95 г екстази на обща стойност 9 368 лева.
И тримата са на свобода под парични гаранции. За студентката е 3000 лева, толкова е и за Драгомир, а за Любомир - 5 000.
Източник: в. "24 часа"