Собственикът на заведението, за което днес по-рано писахме, се свърза с редакцията на Plovdiv24.bg, за да направи следното уточнение:
"Мястото, което е оградено с гумите, попада в частен имот. То се намира точно срещу входа на Първо полицейско управление в "Южен". Към настоящия момент там има действащ пазар, а аз съм собственикът на въпросната кебапчийница.
Управителят на целия комплекс вероятно е поставил въпросните гуми, за да не се паркира неправомерно там, както често се случва - защото навътре има сергии и спрелите коли пречат. Имотът просто е частен и институциите са запознати с това".
Собственикът на кебапчийницата: Имотът е частен!
© Plovdiv24.bg








КГМ
на 29.04.2015 г.
И да е частен имотът - гледката е ужасна.
paff40
на 29.04.2015 г.
А на този дебил така харесва ли му, дай като е частен и да с...е там на воля!
Ицо Кадиев
на 29.04.2015 г.
Ха -така!!! Айде сега да видим,кой лук ял ,кой лук мирисал?
Ракетчик Матросов
на 28.04.2015 г.
Гражданите на Северна Корея могат само да завиждат, за масовата загриженост на Пловдивските съблюдаващи реда граждани! Пловдивския гражданин е неуморен и следи с фотоапарат всичко случващо се в града и бързо докладва тук и там и насам натам! Най масовото явление е в Южен и там неотлъчно се следи всеки изпушен фас и всеки завзет метър. Днес е безплатно, но от утре ще искат комисионна за новините създадени от тях.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!