Собственикът на аптеката: Мъжът беше без колан и видимо изплашен

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (1)
19:26 / 28.03.2024
7924
Пробите за алкохол и дрога на шофьора, врязал се в аптека в Пловдив, са отрицателни. Това обяви в "Здравей, България" гл. инспектор Красимир Нешев, началник на "Пътна полиция"- Пловдив.  

"Причината за катастрофата е несъобразена скорост. Мъжът има 2 години стаж зад волана", поясни Нешев. По думите му от началото на годината ПТП-ата с пешеходци за област Пловдив са 49, загиналите са петима, а ранените 44.

Според собственика на аптеката Александър Харалампиев е цяло чудо, че няма пострадали и ранени при инцидента.

"Обектът ни е натоварен, работим денонощно. Ударът беше доста силен, дори се чу тътен. Мъжът беше без колан и видимо изплашен", разказа той.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Благой Георгиев: Пловдив е заприличал на европейски град на едно ...
3 квартала и 4 села около Пловдив са най-предпочитаните за закупу...
Държиков: Не може Пловдив да остане единственият град с твърдо ед...
Сигнал: Ние сме с Мерчо и паркираме където си искаме. Полицайчета...
Божидар Божанов: Много е интересно какво става в Пловдив
Благой Георгиев с благородна инициатива в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).