Собствениците на 5 автомобила в Пловдив не повярваха на очите си!
Пет леки автомобила били разбити и обрани в централната част на Пловдив. Сигналите са получени в сряда в Четвърто РУ. По първоначални данни на ул. "Стадион“ от два джипа "Тойота“ и "Санг Йонг“ били откраднати дисплеи за парктроник. Различни вещи били отнети от "Мазда“, "Мини Купър“ и БМВ на ул. "Тодор Влайков“. В рамките на досъдебни производства извършителите се издирват.