След 40 минути чакане при минус 10 градуса жена от Пловдив изригна
"Ще Ви разкажа как на 19 януари от 19 часа на спирката срещу Търговската гимназия на минус 10 градуса група граждани чакахме около 40 минути автобус на линия № 16", пише читателка на Plovdiv24.bg.
"Когато все пак автобусът се появи, кондукторът съвсем спокойно ни обясни, че имало развален такъв преди него. А каква вина имаме ние, граждани и данъкоплатци на община Пловдив, че последната продължава да търпи превозвачи с толкова стари автобуси?
Как може други превозвачи да бъдат с нови, отоплени коли и да спазват стриктно разписанието си,а превозвачите по линиите 1, 16, 116 и други да бъдат на другия полюс?
Считам, че е крайно време някой, който получава заплатата си от нас да санкционира нарушителите.
Господа от топлите кабинети, помислете поне малко и за гражданите на града ни.
Иначе скоро няма да дишаме чист въздух при положение, че гражданите ще предпочитат да пътуват с личните си автомобили. Докога ще я чакаме тази нова транспортна схема и работещи електронни табла?"