Шофьор припадна, докато шофираше на надлез "Родопи" в Пловдив
От полицията в Пловдив съобщиха последна информация за катастрофата, която е станала по-рано днес. Както Plovdiv24.bg съобщи инцидентът е станал на надлез "Родопи".
Това се е случило преди минути. По предварителни данни на 52-годишен водач внезапно му е прилошало, изгубил контрол над автомобила си, блъснал се е в мантинела и ударил движещ се пред него микробус.
Мъжът е откаран в болница за оказване на медицинска помощ. Участниците са тествани за употреба на алкохол, резултатите се отрицателни. Ще бъде взето административно отношение.
Нека шофьорите да внимават, докато преминават оттам.
Този браузър не поддържа видео елемента.