Семейството на Плъха поиска 25 години затвор за доктора

100747
128

Искаме най-тежкото наказание за д-р Иван Димитров - от 20 до 25 години! Категорични бяха пред Bulgaria On Air роднините на убития в Пловдив Жоро Плъха.

"Как може 30 минути да го наблюдаваш, без да звъннеш на 112? Значи ти умишлено си убил брат ми?", каза братът на загиналия.

Той подчерта мнението си, че България не е страна, в която всеки може да излезе с пистолет, да стреля по хората и после да каже "Той ми влезе в жилището".

Бащата на убития Джевизов пък иска да разбере кои са съучастниците на д-р Димитров.

Той даде пример с това как в пловдивския квартал "Столипиново" "постоянно идват наркомани-българи" и постави риторичния въпрос: "Какво ще стане, ако започнем да убиваме всеки от тях?"

Виж коментарите (128)
Още новини от Новини от Пловдив:
1000 евро и изгубени банкови карти намериха собственика си благод...
При необходимост Waze ще пренасочва по обходни маршрути в Пловдив...
Скандал в село до Пловдив завърши със смърт
Полуремарке горя на АМ "Тракия" край Пловдив
Кметът на Пловдив: С "Вино и гурме" започва празничният уикенд
23 автобуса с променени маршрути, Giro d’Italia затваря големи бу...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).